Dla kogo są studia magisterskie na kierunku informatyka w WSIZ „Copernicus” we Wrocławiu?

Rozwój technologiczny ostatnich dekad sprawił, że technologie informatyczne obecne są dosłownie w każdej dziedzinie naszego codziennego życia. Dziś nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez sieci komputerowych, aplikacji czy internetu. Algorytmy oraz sztuczna inteligencja sterują już nie tylko zaawansowanymi systemami w komputerach, ale także coraz większą liczbą codziennie używanych, domowych urządzeń.

W kwestii takiej jak informatyka studia magisterskie, Wrocław oferuje wiele możliwości. Nauka w WSIZ „Copernicus” daje perspektywy rozwoju naukowego i zawodowego w jednym z najprężniejszych ośrodków IT w kraju, jakim od lat jest stolica Dolnego Śląska. Studia informatyczne przeznaczone są dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie, chcąc zdobywać nowe kompetencje i podnosić kwalifikacje. Jeśli jesteś absolwentem studiów I stopnia, a Twoją pasją jest informatyka, studia magisterskie we Wrocławiu stanowią ofertę właśnie dla Ciebie.

Dlaczego „Copernicus”?

Nowoczesne studia magisterskie na kierunku informatyka we Wrocławiu

Od pierwszych dni działalności naszej niepublicznej szkoły wyższej priorytetem osób zarządzających uczelnią było i jest stwarzanie komfortowych warunków kształcenia z naciskiem na praktykę. Nasze największe atuty to m.in.:

– doświadczona kadra naukowa,

– ponad 16 lat doświadczenia w kształceniu studentów na kierunkach informatycznych,

– ścisła współpraca z najważniejszymi firmami z branży IT, mającymi w stolicy Dolnego Śląska swoje siedziby oraz oddziały,

– dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz technologii dostarczanych przez naszych partnerów,

– bogata oferta specjalizacji, z której każdy kandydat na studia magisterskie na kierunku informatyka we Wrocławiu znajdzie coś dla siebie.

Naszą misją jest nieustanny rozwój uczelni, na której studenci zdobywają niezbędną, aktualną wiedzę, rozwijają swoje praktyczne umiejętności oraz nawiązują cenne z punktu przyszłej kariery zawodowej kontakty. Wszystko to sprawia, że oferowana przez nas oferta dydaktyczna z roku na rok cieszy się rosnącym zainteresowaniem, a nasi absolwenci opuszczają mury uczelni bogaci w teoretyczne oraz praktyczne umiejętności, znacznie podnoszące ich konkurencyjność na rynku pracy.

Troska o najwyższą jakość kształcenia cechuje każdego z wykładowców WSIZ „Copernicus”. Program nauczania przygotowywany jest przy ścisłej współpracy ze specjalistami z branży IT. Nacisk na kwestie kluczowe z punktu widzenia przyszłych pracodawców oraz potrzeb zmieniającego się rynku powoduje, że nasza oferta edukacyjna jest nowoczesna i w pełni odpowiada wymaganiom branży informatycznej.

W związku z powyższym stawiamy na praktykę, nie zapominając, jak ważna jest wiedza teoretyczna. Oba te filary składają się na autorski system kształcenia, dzięki któremu nasi absolwenci doskonale radzą sobie na rynku pracy. Odpowiednie przygotowanie pozwala im zajmować ważne stanowiska nie tylko w przedsiębiorstwach informatycznych, ale również w działach IT firm z wielu innych sektorów gospodarki.

Elastyczny program nauczania pozwala nam dostosowywać obszary poruszanych zagadnień do aktualnej sytuacji w branży. Nasi studenci, wybierający studia magisterskie na kierunku informatyka we Wrocławiu, mają dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz oprogramowania i mogą korzystać z nich na określonych warunkach, zarówno na uczelni, jak i w siedzibach partnerów biznesowych, z którymi współpracujemy.

Zainteresowany? Zapraszamy do rekrutacji!

Już dziś sprawdź dostępną ofertę specjalizacji w ramach magisterskich studiów informatycznych na WSIZ „Copernicus”. Zdobywaj wiedzę z obszaru programowania, tworzenia sieci, budowy aplikacji webowych oraz zarządzania infrastrukturą IT. Jeśli Twoją domeną jest informatyka magisterskie studia we Wrocławiu w naszej nowoczesnej, doskonale wyposażonej i nieustannie rozwijanej uczelni wyższej w pełni odpowiedzą Twoim oczekiwaniom. Weź udział w rekrutacji i zapisz się na studia II stopnia na kierunku informatyka.

Podziel się: