Oferty pracy i praktyk

Oferty pracy i praktyk

Biuro Karier działające w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania “Copernicus" we Wrocławiu zapewnia studentom i absolwentom dostęp do ofert pracy i praktyk w najlepszych przedsiębiorstwach z branży IT , a każdemu z pracodawców wysoko wykwalifikowanego pracownika. Dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji oraz organizacji praktyk sprowadzał się do minimum formalności. Współpracujemy także z pracodawcami, by jak najwięcej wiedzy przekazać naszym studentom w postaci bezpłatnych warsztatów, szkoleń oraz webinariów

Drogi Pracodawco,

W celu umieszczenia oferty pracy/ praktyk prosimy o wypełnienie formularza w prawym rogu strony.

Koordynator Biura Karier

Mgr Agnieszka Sawicka

e-mail: asawicka@wsiz.wroc.pl

Kontakt:

kontakt: biurokarier@wsiz.wroc.pl

telefon: (71) 79-50-390

godziny przyjęć, śr – czw 10:00 – 12:00, pok. 10

53-648 Wrocław, ul Inowrocławska 56

Junior SAP Consultant 27.08.2021

Infosys Poland oddział we Wrocławiu poszukuje do swojego biura zlokalizowanego we wrocławskim parku technologicznym osoby na stanowisko Junior SAP Consultant. Praca jest w trybie zdalnym. ​

Poniżej znajduje się opis stanowiska.

Responsibilities:

Participating in team who implement sap modules

Work with modules: BW, SD, MM, PP, EWM, FICO

Participating in SAP trainings

Requirements:

Student during 4th or 5th course on IT field of studies

Graduate person on IT field of studies

English skills on min B2 level

Nice to have; knowledge of SAP, sap courses certificates

We offer:

Permanent contract

Work with experienced consultants

Financial bonuses

Benefit package includes language courses, my benefit platform, private medical care, life insurance

Aplikacje w języku angielskim można wysyłać na adres luiza.kozłowska@infosysconsulting.com

Płatne praktyki studenckie w FINGO [Java/React] 13.04.2021

Firma FINGO z Wrocławia rozpoczęła rekrutację na praktyki studenckie Java i React. Tegoroczna edycja prawdopodobnie będzie odbywać się w formie hybrydowej (częściowo w biurze a częściowo zdalnie), więc na pewno będzie to wygodne dla studentów mieszkających poza Wrocławiem. W ramach wewnętrznego projektu praktykanci pod opieką mentora zajmą się odświeżeniem i dalszym rozwojem aplikacji open source wykorzystywanej do zarządzania urlopami pracowników w firmie. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia, a same praktyki odbędą się w terminie 12.07 – 17.09. Więcej informacji na temat praktyk oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod adresem https://www.fingo.pl/pl/praca/#praktykant-programista-java-react

Inżynier wsparcia technicznego (Technical Support Engineer) 26.06.2019

NEXITY The EV Charging Company to lider innowacji w dziedzinie elektromobilności i zrównoważonej energii. Jesteśmy dostawcą globalnej platformy, umożliwiającej z jednej strony prowadzenie biznesu związanego z usługą ładowania pojazdów elektrycznych, z drugiej – zapewniającej łatwy dostęp dowolnemu użytkownikowi pojazdu elektrycznego do stacji ładowania. (więcej…)

Oferta pracy w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim: związana z obsługą zintegrowanego Systemu Informatycznego Powiadamiania Ratunkowego SIPR, także z wykorzystaniem stanowisk dostępowych, konsol dyspozytorskich, kart i czytników kart 24.06.2019

Dyrektor Generalny Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko: operator urządzeń przygotowania danych – docelowo operator numerów alarmowych w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Centrum Powiadamiania Ratunkowego (więcej…)

Specjalista Administrator Systemów Bankowych 30.05.2019

Jesteśmy firmą z dużym potencjałem rynkowym. Od wielu lat z sukcesem budujemy pozycję banku uniwersalnego, rozwijając nowe linie biznesowe. Jesteśmy doceniani za wysokie standardy obsługi, profesjonalne produkty oraz etykę prowadzenia biznesu. Stoi za nami ponad sto lat tradycji Grupy Credit Agricole. Nasz bank to dobre miejsce do rozwoju zarówno dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej, jak i tych którzy mają już doświadczenie. W naszej pracy kierujemy się takimi zasadami jak wiarygodność, profesjonalizm, przyjazność i dostępność. (więcej…)

Front End Developer Full Stack Developer 30.05.2019

Front End Developer Full Stack Developer 4IT Solutions Sp. z o.o. www.4it-solutions.pl   Firma 4IT Solutions powstała z myślą o zaspokajaniu potrzeb naszych Klientów w szeroko rozumianym obszarze IT. Nasza oferta kierowana jest zarówno dla bardzo dużych organizacji jak i początkującego biznesu. (więcej…)

Summer Internship Programme 30.05.2019

WHY NVM? NewVoiceMedia is listed by Forbes as a Top 100 Cloud company for the third consecutive year, alongside digital brands like Stripe, Dropbox and Slack. (więcej…)

Junior L2 Engineer 04.09.2018

CSS Corp is a part of global information and communication technology company. We strongly believe our People are the reason for our success. Discover the idea of ‘SMALLPORATION’ and become a member of our Team!     (więcej…)

Network Engineer 04.09.2018

CSS Corp is a part of global information and communication technology company. We strongly believe our People are the reason for our success. Discover the idea of ‘SMALLPORATION’ and become a member of our Team! (więcej…)

Praktyki wakacyjne w firmie Gigaset Communications Polska Sp. z o. o. 12.04.2018

Firma współpracująca z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania „Copernicus” we Wrocławiu  rozpoczęła nabór  studentów na trzymiesięczne wakacyjne praktyki: linki do ogłoszeń:

Tester

https://www.pracuj.pl/praca/summer-internship-tester-wroclaw,oferta,5985834

IT Support

https://www.pracuj.pl/praca/summer-internship-it-support-wroclaw,oferta,5985842

INFORMATYK PILNIE POSZUKIWANY 2-3H DZIENNIE 03.04.2018

AFK RAPORT Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Informatyk (więcej…)

Programista PHP 22.03.2018

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.Znalezione obrazy dla zapytania Business Bridge Group Sp. z o.o

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się bogatą gamą usług związanych z branżą IT – poszukujemy osoby na stanowisko PHP Developer.

(więcej…)

SPECJALISTA DS. CELNYCH 22.03.2018

Hemmersbach świadczy usługi IT na całym świecie. Dzięki 2800 pracownikom w 35 spółkach zależnych, oferujemy nasze usługi w ponad 190 krajach na całym świecie.

Dla naszego Zespołu Transportowego poszukujemy:

SPECJALISTA DS. CELNYCH

(więcej…)

MŁODSZY SPECJALISTA HELPDESK 26.02.2018


Od wielu lat z sukcesem budujemy pozycję banku uniwersalnego, rozwijając nowe linie biznesowe. Jesteśmy doceniani za wysokie standardy obsługi, profesjonalne produkty oraz etykę prowadzenia biznesu. Stoi za nami ponad 100 lat tradycji Grupy Credit Agricole.
Nasz Pion IT to około 500 specjalistów IT rozwijających się w takich obszarach jak: programowanie i architektura IT, testowanie, administrowanie, bezpieczeństwo IT, zarządzanie projektami. Znajdź wśród nich najlepsze miejsce dla siebie!

(więcej…)

Junior BigData Analyst 23.02.2018

BlendBerg.com

Junior BigData Analyst

 

 

 


(więcej…)

WebDev Working Student – NOKIA 08.01.2018

WebDev Working Student
(więcej…)

Programista .NET 08.01.2018

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.   Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Programista .NET  
(więcej…)
Uzupełnij wymagane pola.