Oferty pracy i praktyk

Oferty pracy i praktyk

Biuro Karier działające w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania “Copernicus" we Wrocławiu zapewnia studentom i absolwentom dostęp do ofert pracy i praktyk w najlepszych przedsiębiorstwach z branży IT , a każdemu z pracodawców wysoko wykwalifikowanego pracownika. Dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji oraz organizacji praktyk sprowadzał się do minimum formalności. Współpracujemy także z pracodawcami, by jak najwięcej wiedzy przekazać naszym studentom w postaci bezpłatnych warsztatów, szkoleń oraz webinariów

Drogi Pracodawco,

W celu umieszczenia oferty pracy/ praktyk prosimy o wypełnienie formularza w prawym rogu strony.

Koordynator Biura Karier

Mgr Agnieszka Sawicka

e-mail: asawicka@wsiz.wroc.pl

Kontakt:

kontakt: biurokarier@wsiz.wroc.pl

telefon: (71) 79-50-390

godziny przyjęć, śr – czw 10:00 – 12:00, pok. 10

53-648 Wrocław, ul Inowrocławska 56

Junior L2 Engineer 04.09.2018

CSS Corp is a part of global information and communication technology company. We strongly believe our People are the reason for our success. Discover the idea of ‘SMALLPORATION’ and become a member of our Team!     (więcej…)

Network Engineer 04.09.2018

CSS Corp is a part of global information and communication technology company. We strongly believe our People are the reason for our success. Discover the idea of ‘SMALLPORATION’ and become a member of our Team! (więcej…)

Praktyki wakacyjne w firmie Gigaset Communications Polska Sp. z o. o. 12.04.2018

Firma współpracująca z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania „Copernicus” we Wrocławiu  rozpoczęła nabór  studentów na trzymiesięczne wakacyjne praktyki: linki do ogłoszeń:

Tester

https://www.pracuj.pl/praca/summer-internship-tester-wroclaw,oferta,5985834

IT Support

https://www.pracuj.pl/praca/summer-internship-it-support-wroclaw,oferta,5985842

INFORMATYK PILNIE POSZUKIWANY 2-3H DZIENNIE 03.04.2018

AFK RAPORT Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Informatyk (więcej…)

Programista PHP 22.03.2018

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.Znalezione obrazy dla zapytania Business Bridge Group Sp. z o.o

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się bogatą gamą usług związanych z branżą IT – poszukujemy osoby na stanowisko PHP Developer.

(więcej…)

SPECJALISTA DS. CELNYCH 22.03.2018

Hemmersbach świadczy usługi IT na całym świecie. Dzięki 2800 pracownikom w 35 spółkach zależnych, oferujemy nasze usługi w ponad 190 krajach na całym świecie.

Dla naszego Zespołu Transportowego poszukujemy:

SPECJALISTA DS. CELNYCH

(więcej…)

MŁODSZY SPECJALISTA HELPDESK 26.02.2018


Od wielu lat z sukcesem budujemy pozycję banku uniwersalnego, rozwijając nowe linie biznesowe. Jesteśmy doceniani za wysokie standardy obsługi, profesjonalne produkty oraz etykę prowadzenia biznesu. Stoi za nami ponad 100 lat tradycji Grupy Credit Agricole.
Nasz Pion IT to około 500 specjalistów IT rozwijających się w takich obszarach jak: programowanie i architektura IT, testowanie, administrowanie, bezpieczeństwo IT, zarządzanie projektami. Znajdź wśród nich najlepsze miejsce dla siebie!

(więcej…)

Junior BigData Analyst 23.02.2018

BlendBerg.com

Junior BigData Analyst

 

 

 


(więcej…)

WebDev Working Student – NOKIA 08.01.2018

WebDev Working Student
(więcej…)

Programista .NET 08.01.2018

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.   Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Programista .NET  
(więcej…)
Proszę wypełnić wymagane pola.