SZKOLENIA I KURSY

W ofercie kursów z zakresu programowania znajdziesz między innymi szkolenie: Testowanie Oprogramowania czy też Tworzenie Oprogramowania w technologii .NET

W ofercie kursów Microsoft znajdziesz między innymi szkolenia z :Windows Server 2016, Hyper-V czy System Center Operation Manager

Program Cisco Networking Academy oferuje możliwość uzyskania wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedziny projektowania, rozwoju i utrzymywania sieci komputerowych.

Podczas szkolenia VMware vSphere 6 z opcją migracji do rozwiązania vSphere 6.5 uczestnik nauczy się jak zainstalować, skonfigurować, administrować i monitorwać środowisko vSphere z wykorzystaniem vCenter Server.

Podczas szkolenia Citrix® XenServer® 7, studenci zostaną zapoznani z podstawami pozwalającymi efektywnie instalować, konfigurować i administrować produktem XenServer® 7 oraz XenCenter®. Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów.

Podczas szkolenia Red Hat OpenStack® słuchacz nauczy się jak zainstalować, konfigurować, obsługiwać i utrzymywać platformę Red Hat OpenStack. Szkolenie omawia podstawowe elementy jak Keystone, Cinder, Glance, Neutron, Nova, Horizon.

Nowość!  Kurs Cloud & Virtualization Engineer/ Architect, których celem jest przekazanie słuchaczom wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu rozwiązań związanych z wirtualizacją Hyper-V i vSphere oraz w oparciu o najpopularniejsze rozwiązania chmur publicznych tj. Azure, AWS i Google Cloud Platform

Certyfikat językowy jest dokumentem wydawanym przez upoważnioną do tego instytucję np. ośrodek akademicki, potwierdzający umiejętności posługiwania się danym językiem obcym w określonym obszarze tematycznym np. język biznesowy, język techniczny.