Studia podyplomowe

Nowość! Studia podyplomowe „Multi-Cloud Architect” organizowane we współpracy uczelni WSIZ „Copernicus” z firmą  NordCloud i Objectivity oraz przy wsparciu Microsoft i AWS Academy.

Nowość! Studia Cloud & Virtualization Engineer/Architect, których celem jest przekazanie słuchaczom wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu rozwiązań związanych z wirtualizacją Hyper-V i vSphere oraz w oparciu o najpopularniejsze rozwiązania chmur publicznych tj. Azure, AWS i Google Cloud Platform

Celem studiów podyplomowych  jest przekazanie słuchaczom wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu technologii Cisco, Microsoft, VMware oraz Citrix lub OpenStack.

Celem studiów podyplomowych jest przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedziny projektowania, rozwoju i utrzymywania sieci komputerowych.

Studia w sposób kompleksowy przygotowują do programowania w środowisku .NET Framework. W zakresie merytorycznym studiów znajdują się najnowsze, stosowane obecnie technologie.

Testowanie stanowi bardzo ważną część projektów programistycznych jako jedna z podstawowych metod zapewniania jakości procesu wytwarzania i wdrażania oprogramowania.

Celem studiów podyplomowych „Wdrażanie i zarządzanie zaawansowanymi rozwiązaniami sieciowymi Cisco” jest przekazanie słuchaczom wiedzy teoretycznej i praktycznej wymaganej do projektowania i implementowania zaawansowanych środowisk sieciowych (routing i switching).

Celem studiów podyplomowych „Project Manager” jest przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu zarządzania projektami. .

Celem studiów podyplomowych „Zaawansowane projektowanie i wdrażanie systemów bazodanowych Microsoft” jest przekazanie słuchaczom wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu projektowania, zarządzania, programowania oraz optymalizacji baz danych.