Inżynier wsparcia technicznego (Technical Support Engineer)

Inżynier wsparcia technicznego (Technical Support Engineer)

NEXITY The EV Charging Company to lider innowacji w dziedzinie elektromobilności i zrównoważonej energii. Jesteśmy dostawcą globalnej platformy, umożliwiającej z jednej strony prowadzenie biznesu związanego z usługą ładowania pojazdów elektrycznych, z drugiej – zapewniającej łatwy dostęp dowolnemu użytkownikowi pojazdu elektrycznego do stacji ładowania.

W ramach NEXITY Global Network upraszczamy skomplikowane procesy i zapewniamy jej użytkownikom nieograniczony dostęp oraz swobodę korzystania.
W związku z intensywnym rozwojem firmy i potrzebą zwiększenia zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko: Inżynier Wsparcia Technicznego infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych.

Kluczowe zadania:
– konfiguracja i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych w środowisku informatycznym
– praca z systemem zgłoszeniowym, w tym współpraca z producentami stacji ładowania oraz Klientami przy usuwaniu awarii
– bieżąca aktualizacja dokumentacji technicznej w zakresie wykonywanych zadań

Wymagania:
– wykształcenie m.in. średnie, techniczne
– język angielski (w zakresie umożliwiającym komunikację telefoniczną i pisemną z producentami stacji ładowania i Klientami)
– prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych
– chęć do zdobywania nowej wiedzy

Mile widziane:
– uprawnienia elektryczne SEP
– znajomość branży elektromobilności

Co oferujemy:
– umowę o pracę
– możliwość zdobycia doświadczenia w intensywnie rozwijającej się branży elektromobilności
– współpracę z wiodącymi producentami pojazdów elektrycznych oraz stacji ładowania
– niezbędne narzędzie pracy i szkolenia
– możliwość aktywnego współtworzenia intensywnie rozwijającej się firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o zapoznaniu się z poniższą klauzulą informacyjną na adres praca@nexity.io.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Nexity Sp. z o.o. (administrator danych) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Nexity Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem wskazanym na etapie wysłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa, w zakresie w jakim jest to wymagane przez Kodeks pracy lub inne ustawy szczegółowe (według wymogów ogłoszenia). Ich podanie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne – ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90 dni, a jeśli wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku lub do czasu wycofania zgody.

Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych oraz zapewniają bieżącą obsługę prawną. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Podziel się:

Zobacz także


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/wsiz/single.php on line 48