Rekrutacja-on-line

Aktualności

Studia stacjonarne semestr 1

W dniu 2 października 2017r. rozpoczynają się zajęcia dydaktyczne dla studentów studiów stacjonarnych. Zapraszamy studentów pierwszego semestru studiów na godzinę 9:30 do

Pozytywna opinia Polskiej Komisji Akredytacyjnej -

Z dumą informujemy, że w roku 2017 nasza uczelnia po raz trzeci została bardzo wysoko oceniona przez Polską Komisję Akredytacyjną - instytucję oceniającą jakość

Studia magisterskie - kierunek Informatyka

WSiZ Copernicus informuje, że studia magisterskie na kierunku Informatyka są obecnie w trakcie organizacji.

Godziny Pracy

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 28 kwietnia 2017 roku do 3 maja 2017 roku Uczelnia będzie nieczynna.

Wykład gościnny

W dniu 22 kwietnia 2017r. o godzinie 13.40 w sali 29/30 odbędzie się wykład gościnny przedstawiciela firmy SONEL - mgr inż. Marka Michalskiego

więcej

Rzetelna Firma

Akademia Cisco

Akademia Cisco

Wirtualny dziekanat

Dlaczego warto u nas studiować

  1. Wykładowcami WSIZ Copernicus są osoby posiadające wieloletnie doświadczenie zawodowe w realizacji międzynarodowych projektów. Wiedza jaką zdobyli podczas pracy min. dla takich firm i korporacji jak IBM, Volvo oraz BZWBK jest przekazywana studentom zgodnie ze standardami korporacyjnymi wzbogaconymi o przyjazny klimat środowiska akademickiego.
  2. Dzięki współpracy z wiodącymi firmami z branży IT studenci WSIZ Copernicus mają dostęp do najnowszego oprogramowania oraz systemów wykorzystywanych dotychczas tylko w dużych, komercyjnych projektach. Pełna wirtualizacja środowisk laboratoryjnych umożliwia dokładne odwzorowanie warunków panujących podczas pracy nad rzeczywistymi projektami podczas zajęć laboratoryjnych.
  3. Uczelnia aktywnie włączyła się w koncepcję „Internetu Rzeczy” umożliwiając studentom prace z wykorzystaniem innowacyjnych mikrokomputerów Parallella wraz z oprogramowaniem Vivado. Jesteśmy jedną z nielicznych Uczelni w Polsce wykorzystujących tę nowoczesną konfigurację sprzętowo – programową.
  4. WSIZ Copernicus prowadzi prace nad uruchomieniem specjalności „Programowanie gier” – absolwenci WSiZ Copernicus oprócz kompleksowej wiedzy z pełnego zakresu obejmującego wszystkie etapy tworzenia gier wideo będą również posiadali niezbędne kwalifikacje potrzebne do wprowadzeniu produktu na rynek.
  5. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Copernicus od wielu lat współpracuje z wieloma międzynarodowymi instytucjami i firmami (np. Microsoft, Cisco) udostępniając sprzęt i oprogramowanie swoim studentom.
  6. Program nauczania i oferta studiów podyplomowych WSIZ Copernicus jest na bieżąco aktualizowana, będąc zgodna a nawet wyprzedzając funkcjonujące tendencje rynkowe. Jako pierwsza Uczelnia w Polsce uruchomiliśmy studia podyplomowe „Testowanie Oprogramowania” cieszące się do dnia dzisiejszego dużym zainteresowaniem słuchaczy.